Sense Ragyogás Bőrfeszesítő Szérum

Koncentrált bőrfeszesítő, ránctalanító formula ultra könnyű textúrával. Különleges aktív hatóanyagai - hialuronsav, kollagén komplex, elasztin, alga kivonat, bambusz kivonat, C-, B3-, B5, B6-, E- vitamin komplex - transzformálják az arcbőr tónusát, fokozzák a bőr elaszticitását,  csökkentik a ráncokat. C-vitamin hatóanyaga megköti a szabad gyököket, élénkíti a hám megújulását, regenerálja és táplálja a bőrt. A bőre sugárzó, feszes, selymes, energiával telt és fiatalos megjelenésű lesz. Minden bőrtípusra.

Kiszerelés : 50 ml

Vásárlói vélemények
Legjobb termékek!
- Lázár Viktória

Véleményem szerint a hajápoló termékek kiváló minőségűek. A hajfestékek színe kissé hamar kikopik, de ezt a hibácskát kiküszöbölik azzal a jó tulajdonságukkal, hogy kevésbé roncsolják a hajat sok más, nagy nevű cég termékeivel szemben. Más honlapon láttam már Kallos termékeket kicsit nagyobb választékkal; ott pl. Kallos név alatt futnak fodrászati eszközök (ollók pl.), egyéb anyagok (pl. hajszeszek), amit ezen az oldalon nem találtam meg. A testápolószerek és a kozmetikai szerek is nagyon jók, az áruk pedig kiváló! Természetes, hogy ajánlom az oldalt másoknak is a termékekkel együtt. Már meg is tettem :) Köszönöm, hogy innen vásárolhatok! További sok sikert kívánok: Pénzes Letti
- Pénzes Letti

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS