SENSE Tonizáló Arcpermet

Kényeztető, vitalizáló tonik a tiszta, hidratált bőr érzetéért. Egyedülálló hatóanyagai, mint az algakivonat, rózsakivonat, körömvirág kivonat, hamamelis kivonat, narancs kivonat, citrom kivonat és vitamin-komplex felfrissítik és ragyogóvá varázsolják a bőrt.

Minden bőrtípusra.

Használat: Permetezze az arcra, amikor csak felfrissülésre vágyik. Ideális utazáshoz, a nyár elengedhetetlen kelléke. Csukott szemmel használja! 
Kiszerelés : 100 ml
Ár : 695 Ft

Vásárlói vélemények
Még csak egyszer használtam a vásárolt termékeket, de elmondhatom, hogy már első használatkor tapasztaltam változást. A tejproteines pakolást pár éve használom balzsamként, de azzal a termékkel is meg vagyok elégedve. Ajánlani fogom a termékeket másoknak is.
- Bartal Dóra

Hihetetlen gyorsan megérkezett a rendelt áru! Egyik nap dél körül rendeltem, másnap délelőtt szállította a GLS! Ezelőtt csak a hajfestéküket próbáltam ki, most rendeltem hozzá hajtőemelőt, volumennövelőt és hajlakkot. Maximálisan elégedett vagyok a termékekkel! Nekem sajnos nagyon vékonyszálú és kevés hajam van. A volumennövelőtől és hajtőemelőtől sokkal sűrűbbnek tűnik a hajam. Könnyebb frizurát csinálnom belőle. A hajfestéket több színből keverem, és mindig az elképzelt színt kapom, ami tartós. Biztosan ajánlani fogom a termékeket, hiszen nagyon meg vagyok velük elégedve!!!!! Köszönöm!!!!
- Horváth Gáborné

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS