Januárban minden 5000Ft feletti vásárlás  házhozszállítása  INGYENES!
Kedves Vásárlóink! A megnövekedett rendelések száma miatt a csomagok kiküldési ideje meghosszabodott! Köszönjük türelmüket!

KJMN Mangó Hidratáló- Regeneráló Sampon

Ár : 865 Ft
 Gazdag Vitamin és Ásványi anyag tartalmának köszönhetően tökéletesen táplálja, puhítja és hidratálja a hajszálakat. Ideális száraz, töredezett, kémiailag kezelt hajra, helyreállítja és megőrzi a haj egészségét. Ultra-tápláló Mangó olaj hatóanyaga táplálja a hajhagymákat, serkenti a hajnövekedést, intenzíven hidratál, selymessé, ragyogóvá, rugalmassá, dússá és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat.
Használat: Masszírozzon megfelelő mennyiségű sampont a nedves hajra, majd alapos mosás után öblítse ki.

Kiszerelés : 1000 ml

Vásárlói vélemények
Hihetetlen gyorsan megérkezett a rendelt áru! Egyik nap dél körül rendeltem, másnap délelőtt szállította a GLS! Ezelőtt csak a hajfestéküket próbáltam ki, most rendeltem hozzá hajtőemelőt, volumennövelőt és hajlakkot. Maximálisan elégedett vagyok a termékekkel! Nekem sajnos nagyon vékonyszálú és kevés hajam van. A volumennövelőtől és hajtőemelőtől sokkal sűrűbbnek tűnik a hajam. Könnyebb frizurát csinálnom belőle. A hajfestéket több színből keverem, és mindig az elképzelt színt kapom, ami tartós. Biztosan ajánlani fogom a termékeket, hiszen nagyon meg vagyok velük elégedve!!!!! Köszönöm!!!!
- Gáborné

Elégedett vagyok, a vásárlásom minden téren tökéletesen megfelelt az igényeimnek. Köszönöm szépen!
- Tünde

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS