Lab35 Beach mist

Lab35 Beach mist az " épp most jöttem a tengerpartról megjelenés" eléréséhez. Gazdag, tápláló formulája - ceramiddal, alga kivonattal, tengeri sóval, ásványi anyagokkal, olívaolajjal és kókuszolajjal - hidratálja és védi a hajszálakat. Erőssé, azonnal dússá és fényessé varázsolja a hajat, miközben finom tartást biztosít a hajszálaknak. A haj különlegesen egészséges, dús és texturált lesz. Ez a könnyű hajápoló spray elengedhetetlen kelléke a nyaralásnak. 

Kiszerelés : 300 ml

Vásárlói vélemények
Hihetetlen gyorsan megérkezett a rendelt áru! Egyik nap dél körül rendeltem, másnap délelőtt szállította a GLS! Ezelőtt csak a hajfestéküket próbáltam ki, most rendeltem hozzá hajtőemelőt, volumennövelőt és hajlakkot. Maximálisan elégedett vagyok a termékekkel! Nekem sajnos nagyon vékonyszálú és kevés hajam van. A volumennövelőtől és hajtőemelőtől sokkal sűrűbbnek tűnik a hajam. Könnyebb frizurát csinálnom belőle. A hajfestéket több színből keverem, és mindig az elképzelt színt kapom, ami tartós. Biztosan ajánlani fogom a termékeket, hiszen nagyon meg vagyok velük elégedve!!!!! Köszönöm!!!!
- Horváth Gáborné

Örülök, hogy rátaláltam erre a webshopra. A kallos termékeit eddig is szerettem, de ilyen bő választékban városomban nem tudnék vásárolni.
- Bene Zsuzsanna

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS