Októberben minden 5000Ft feletti vásárlás  házhozszállítása  INGYENES!!
Kedves Vásárlóink! A megnövekedett rendelések száma miatt a csomagok kiküldési ideje meghosszabodott! Köszönjük türelmüket!

Lab 35 Curl Mania Styling Spray göndör és hullámos hajra

Ár : 1005 Ft

Speciális göndörség-optimalizáló formulája Bambusz kivonattal,  Olívaolajjal és Vitamin-komplex-szel egészséges, életteli fürtöket eredményez.  Styling és kondicionáló hatás egyben: erőssé, rugalmassá, dússá és fényessé varázsolja a kontúros tincseket. 
Kiszerelés : 150 ml

Vásárlói vélemények
Eddig egyszer rendeltem Önöktől, de annyira elégedett vagyok a termékekkel, hogy más halápoló szereket ezentúl nem is fogok használni. A Keratinos sampon csúcs szuper, a drága samponok elbújhatnak mellette. A termékek kiszerelése, csomagolása praktikus; a vásárló valóban azt a minőséget és ápoló hatást kapja, amit a termék leírásában ígérnek, ez nagyon kevés szépségápolási cikkről mondható el. Maximálisan elégedett vagyok, mondhatni Kallos függő lettem. Köszönöm szépen! Tisztelettel: B. Zsófia Judit
- Zsófia Judit

Még csak egyszer használtam a vásárolt termékeket, de elmondhatom, hogy már első használatkor tapasztaltam változást. A tejproteines pakolást pár éve használom balzsamként, de azzal a termékkel is meg vagyok elégedve. Ajánlani fogom a termékeket másoknak is.
- Dóra

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS