Kallos Prestige Color hajfesték 4.66 francia vörös

Tartós, csillogó, természetes hajszínt biztosít, az ősz hajszálakat tökéletesen fedi. Csökkentett ammónium-hidroxid tartalma kíméletes kezelést tesz lehetővé. Színmegtartó képessége kiváló, ellenáll a káros környezetei hatásoknak. 6 tónusnyi világosítást tesz lehetővé. Csak professzionális felhasználásra!

Tekintse meg a teljes színskálát itt!
Kiszerelés : 60 ml
Ár : 610 Ft

Vásárlói vélemények
Véleményem szerint a hajápoló termékek kiváló minőségűek. A hajfestékek színe kissé hamar kikopik, de ezt a hibácskát kiküszöbölik azzal a jó tulajdonságukkal, hogy kevésbé roncsolják a hajat sok más, nagy nevű cég termékeivel szemben. Más honlapon láttam már Kallos termékeket kicsit nagyobb választékkal; ott pl. Kallos név alatt futnak fodrászati eszközök (ollók pl.), egyéb anyagok (pl. hajszeszek), amit ezen az oldalon nem találtam meg. A testápolószerek és a kozmetikai szerek is nagyon jók, az áruk pedig kiváló! Természetes, hogy ajánlom az oldalt másoknak is a termékekkel együtt. Már meg is tettem :) Köszönöm, hogy innen vásárolhatok! További sok sikert kívánok: Pénzes Letti
- Pénzes Letti

Nagyon meg vagyok elégedve a termék minőségével, és az árával is. A kiszállítás gyors, korrekt. Az általam rendelt áru már másnap megérkezett. Köszönöm, biztosan "jövök" még vásárolni!
- Rudnerné Frick Orsolya

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS