KJMN Kaviár Revitalizáló hajpakolás kaviár kivonattal 275 Ml

A kaviár az egyik legértékesebb revitalizáló hatású hatóanyag. A benne található tápanyagok egyedülálló keverékének köszönhetően, a kaviár rendkívül erős energetizáló és regeneráló hatással rendelkezik. Magas koncentrátumban tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat, lipideket és fehérjéket, melyek helyreállítják és megújítják a sérült, élettelen haj természetes erejét, ragyogását, és fiatalosságát.  
Kiszerelés : 275 ml
Ár : 355 Ft

Vásárlói vélemények
Elégedet vagyok nagyon a termékekkel. Rendelni fogok még .. ;)

- Balogh Fruzsina

Véleményem szerint a hajápoló termékek kiváló minőségűek. A hajfestékek színe kissé hamar kikopik, de ezt a hibácskát kiküszöbölik azzal a jó tulajdonságukkal, hogy kevésbé roncsolják a hajat sok más, nagy nevű cég termékeivel szemben. Más honlapon láttam már Kallos termékeket kicsit nagyobb választékkal; ott pl. Kallos név alatt futnak fodrászati eszközök (ollók pl.), egyéb anyagok (pl. hajszeszek), amit ezen az oldalon nem találtam meg. A testápolószerek és a kozmetikai szerek is nagyon jók, az áruk pedig kiváló! Természetes, hogy ajánlom az oldalt másoknak is a termékekkel együtt. Már meg is tettem :) Köszönöm, hogy innen vásárolhatok! További sok sikert kívánok: Pénzes Letti
- Pénzes Letti

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS