KJMN Kaviár Revitalizáló hajpakolás kaviár kivonattal 275 Ml

A kaviár az egyik legértékesebb revitalizáló hatású hatóanyag. A benne található tápanyagok egyedülálló keverékének köszönhetően, a kaviár rendkívül erős energetizáló és regeneráló hatással rendelkezik. Magas koncentrátumban tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat, lipideket és fehérjéket, melyek helyreállítják és megújítják a sérült, élettelen haj természetes erejét, ragyogását, és fiatalosságát.  
Kiszerelés : 275 ml
Ár : 355 Ft

Vásárlói vélemények
Nagyon nagyon szeretem a Callos termékeket!!Évek óta csakis 1 fajta szemöldök ceruzát használok, a callosnak 1 bizonyos barna árnyalatát és évekkel ezelőtt vettem 4 darab szemöldök ceruzát,mert az árus aki hozza mondta ,hogy nem fog tudni hozni többet,sajnos idén fogyott el az utolsó,és próbáltam más márkák ceruzáit is de árnyalatban sem találtam jót meg minőségben sem.Végül megkerestem hátha van a callosnak weboldala és hátha találok.Nagyon megörültem mikor megtaláltam a weboldalt és meg is rendeltem mindegyik barnából egyet-egyet,még a filc változatokat is megrendeltem.Nagyon nagyon imádom őket mind minőségben és mind színben is!!!Csakis innen fogom venni őket!!!

Üdv: Csontos Dominika
- Csontos Dominika

Az online vásárlás gyors és könnyen kezelhető az oldal. Az árak elképesztően alacsonyak a termékék minőségéhez képest. Semmi negatívumot nem tudnék kiemelni.
- Szécsi Kata Nóra

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS