KJMN Fekete áfonya Revitalizáló Hajpakolás száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajra Fekete áfonya kivonattal és Avokádó olajjal 275 ml

Magas koncentrációjú antioxidáns-, ásványi anyag- és vitamin tartalmának köszönhetően, azonnal revitalizálja a száraz, roncsolt, kémiailag kezelt hajat. Tiszta Avokádó olaj hatóanyaga mélyen táplálja a hajszálakat és a fejbőrt. Használatával a haj egészséges, rugalmas és fényesen csillogó lesz. 
Kiszerelés : 275 ml
Ár : 355 Ft

Vásárlói vélemények
Eddig egyszer rendeltem Önöktől, de annyira elégedett vagyok a termékekkel, hogy más halápoló szereket ezentúl nem is fogok használni. A Keratinos sampon csúcs szuper, a drága samponok elbújhatnak mellette. A termékek kiszerelése, csomagolása praktikus; a vásárló valóban azt a minőséget és ápoló hatást kapja, amit a termék leírásában ígérnek, ez nagyon kevés szépségápolási cikkről mondható el. Maximálisan elégedett vagyok, mondhatni Kallos függő lettem. Köszönöm szépen! Tisztelettel: B. Zsófia Judit
- Egriné Becze Zsófia Judit

Örülök, hogy rátaláltam erre a fantasztikus illatú és állagú masszázskrémre. Évek óta használtam egy bizonyos terméket de túl zsírosnak és a törölközőkből, ruhákból nehezen kimoshatónak találtam.
Nagyon elégedett vagyok a választással.
Köszönöm.
Zsigmond Zsuzsa
- Zsigmond Zsuzsanna

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS