Októberben minden 5000Ft feletti vásárlás  házhozszállítása  INGYENES!!
Kedves Vásárlóink! A megnövekedett rendelések száma miatt a csomagok kiküldési ideje meghosszabodott! Köszönjük türelmüket!

KJMN Elixir hajszépítő Olaj

Ár : 840 Ft 568 Ft
Kallos Elixir hajszépítő Olaj. Makadámia-, mandula-, és lenmagolaj hatóanyagokban gazdag hajszépítő olaj, mely táplálja, védi a hajat a töredezés ellen. Rendszeres használata erős, egészséges, csillogó hajat eredményez. A haj selymesen lágy tapintású, könnyed és ragyogóan fényes lesz.

Ez a termék csomagban 20%-al olcsóbb!
A csomagajánlat megtekintéséhez kattints ide »
Kiszerelés : 50 ml

Vásárlói vélemények
Korábban más hajfestéket használtam, de kiderült, hogy állatokon tesztel a cég, így mikor megtudtam, hogy a Kallos Cosmetics velük ellenben nem, azonnal áttértem. A színválaszték fantasztikus, én is megtaláltam a legjobban tetsző színárnyalatot magamnak. A hajfestékek mellett még a Go Go termékcsaládot ismerem és szeretem, de ismerősök által több terméket is kipróbáltam már, amikkel szintén meg voltam elégedve. Remélem, a jövőben sem lesznek állatokon tesztelve a termékek, mert valóban egy szuper márkát találtam meg a Kallos Cosmetics keretein belül.
- Barbara

Nagyon meg vagyok elégedve mind a kiszolgálással,mind a termékek minőségével.Ezentúl innen fogok hajápolási termékeket rendelni!:) A kozmetikumok is jók,de azokból keveslem a kínálatot.
- Írisz Melinda

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS