Januárban minden 5000Ft feletti vásárlás  házhozszállítása  INGYENES!
Kedves Vásárlóink! A megnövekedett rendelések száma miatt a csomagok kiküldési ideje meghosszabodott! Köszönjük türelmüket!

Pro-Tox Kannabisz csomag 1000 ml

Ár : 2350 Ft

A termékcsomag 20%-al olcsóbb, mintha külön-külön vásárolná meg a termékeket!

Speciális Haj Pro-tox formula ötvözve az egyedi tulajdonságokkal bíró Kendermagolajjal.
A sampon lágyan tisztít, valamint elősegíti a Keratin képződését, míg a hajpakoló növeli a hajszál rugalmasságát, volumenét és ragyogását. A szérum védi a száraz és sérült hajszálakat, valamint a töredezett hajvégeket.

A csomag tartalma:
- Kallos Haj Pro-tox Kannabisz Hajpakoló Krém Kendermagolajjal, Keratinnal és Vitamin komplex-szel 1000 ml
- Kallos Haj Pro-tox Kannabisz Sampon Kendermagolajjal, Keratinnal és Vitamin komplex-szel 1000 ml
- Haj Pro-tox Kannabisz Hajvégápoló Szérum olaj 50 ml

Kiszerelés : 1 DB

Vásárlói vélemények
Pár hete vettem át és használom a Kallos-Sense ragyogás szérum nevű terméket.Más Sense terméket is használok(tonik,éjszakai arckrém) és nagyon meg vagyok elégedve velük.Más márkájú termékeket nem is használok, a bőröm nagyon érzékeny, de ezekkel a termékekkel soha nem volt gond! Tiszta,normál állapotú a bőröm! A megrendelés ill.házhozszállítás gyors lebonyolítását köszönöm!
- Adrienn

Teljes mértékben meg vagyok elégedve. Remek ár-értékarány. Továbbra is fogok rendelni.
- Judit

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS