Kallos Botaniq Superfruits Kondicionáló

Hajerősítő, revitalizáló kondicionáló a természet csodálatos erejével, a Kallos Botaniq kollekcióból. Különleges összetételű, könnyed ápoló krém Superfruits komplex-szel, természetes Argán-, Kókusz-, Avokádó-, Olíva-, Macadámia olaj komplex-szel és Vitamin komplex-szel  intenzíven regenerálja, energizálja és megújítja a hajszálakat. Antioxidánsokban gazdag Goji berry és Red berry kivonatok hatóanyagai erősítik és ellenállóbbá teszik a hajrostokat. A természetes olajok egyedi formulája  selymessé, csillogóvá, könnyen kezelhetővé varázsolják a hajszálakat.

Használat: Használjuk hajmosás után, 5 perc hatóidő letelte után öblítsük le.
Kiszerelés : 300ml
Ár : 720 Ft

Vásárlói vélemények
Maximálisan elégedett vagyok a termékekkel és a kiszállítás gyorsaságával is.
1 nap múlva megkaptam a csomagot. Ennek nagyon örültem!
Köszönöm!

Dobó Tiborné
- Dobó Tiborné

Eddig egyszer rendeltem Önöktől, de annyira elégedett vagyok a termékekkel, hogy más halápoló szereket ezentúl nem is fogok használni. A Keratinos sampon csúcs szuper, a drága samponok elbújhatnak mellette. A termékek kiszerelése, csomagolása praktikus; a vásárló valóban azt a minőséget és ápoló hatást kapja, amit a termék leírásában ígérnek, ez nagyon kevés szépségápolási cikkről mondható el. Maximálisan elégedett vagyok, mondhatni Kallos függő lettem. Köszönöm szépen! Tisztelettel: B. Zsófia Judit
- Egriné Becze Zsófia Judit

Kapcsolódó ajánlataink :

Elérhetőségeink
info@kallos.com
Kövessen minket

© ALL RIGHTS RESERVED BY KALLOS COSMETICS